gercek-logo Detay Örme Sanayi 1971 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Yıllar önce bir atölyede başlayan aile hikayemiz bugün 100’den fazla kişinin istihdam bulduğu, Türkiye’nin en kaliteli ve yaratıcı trikolarının üretildiği, yıllık 400,000 adet hacimli bir fabrika olarak aile sıcaklığında devam etmektedir.

Kurulduğumuz günden beri devam eden kendi bayan markamız “Detay” triko bluz ve takımları ile Anadolu’da ‘Detay Kazak’ olarak marka haline gelmiş, 2012 yılında da ürün gamına bayan penye de ekleyerek gelişmiştir. Hali hazırda Detay etiketli ürünlerin toptan satışları İstanbul’da iki adet mağazamızda devam etmektedir.

Bayan trikolarında kazandığı tecrübeyi 2004 yılında erkek trikolarında da kullanmaya başlayan firmamız, şu anda Türkiye ve Avrupa’nın hatırı sayılır markalarına ağırlıklı erkek triko olmak üzere bayan ve çocuk triko gruplarında da koleksiyon, model ve imalat hizmetleri sunmaktadır.

Detay ailesi olarak 40 yılı aşkın tecrübeyi üçüncü neslin getirdiği genç ve dinamik bakış ile harmanlayarak, geleceğe daha parlak bakıyoruz.

Sizi de triko gibi hassas bir ürünün imalatında başarımızı oluşturan el emeği ve zanaatımızı görmek, koleksiyonlarımza göz atmak ve imalat kalitemizi test etmek için Avcılar fabrikamızdaki showroomlarımızda kahve içmeye davet ediyoruz.