GIZLILIK POLITIKAMIZ

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi Detay Örme Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Detay Örme ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Detay Örme veri tabanında bulunmaktadır. Detay Örme’daki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Detay Örme Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri “Abone İşlemleri”nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Detay Örme, hem de Detay Örme ‘un diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi on line hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Detay Örme, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

Detay Örme Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Detay Örme tarafından paylaşılmamaktadır. Detay Örme, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Detay Örme Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Detay Örme veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Detay Örme, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

  1. A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
  2. B) Detay Örme’nin kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
  3. C) Kullanıcının, Detay Örme’den talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
  4. D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
  5. E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Detay Örme portalındaki on line aktivite, gerekse Detay Örme’a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece Detay Örme tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Detay Örme aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Detay Örme şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Detay Örme, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

“DETAY ÖRME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.web sitesi” veya “Web Sitesi”; DETAY ÖRME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.’ne ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen DETAY ÖRME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.web sitesi’ini kullanmadan önce kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.